Przedszkole nr 7 Promyk w Wyszkowie - ul. 11 Listopada 50, 07-200 Wyszków

Jak u nas jest. 4 latki a- jeżyki. 5 latki b- kreciki. 6 latki a- misie. Witamy w naszym przedszkolu. Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki. Naszym zadaniem jest tworzenie warunków umożliwiających dzieciom osiągnięcie , gotowości szkolnej w sposób naturalny i indywidualny poprzez zabawę i zajęcia w grupie. Dostosowujemy działania dydaktyczne oparte na nowoczesnych metodach aktywizujących dzieci tzw. , Sojusz metod do indywidualnych potrzeb. 2014 Wykonanie DERACOM - Robert Król. Przedszkole nr 7 Promyk.

OVERVIEW

This web page przedszkole-promyk.edu.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have audited fourteen pages inside the website przedszkole-promyk.edu.pl and found zero websites associating themselves with przedszkole-promyk.edu.pl.

PRZEDSZKOLE-PROMYK.EDU.PL RANKINGS

This web page przedszkole-promyk.edu.pl is seeing a variation quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for przedszkole-promyk.edu.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-promyk.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-promyk.edu.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-PROMYK.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-promyk.edu.pl Mobile Screenshot of przedszkole-promyk.edu.pl Tablet Screenshot of przedszkole-promyk.edu.pl

PRZEDSZKOLE-PROMYK.EDU.PL HOST

Our web crawlers diagnosed that a single page on przedszkole-promyk.edu.pl took one thousand nine hundred and thirty-eight milliseconds to download. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
193.239.44.108

I caught that this domain is utilizing the Apache server.

Przedszkole nr 7 Promyk w Wyszkowie - ul. 11 Listopada 50, 07-200 Wyszków

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki." Our analyzers saw that the web page also said " Naszym zadaniem jest tworzenie warunków umożliwiających dzieciom osiągnięcie , gotowości szkolnej w sposób naturalny i indywidualny poprzez zabawę i zajęcia w grupie." The Website also said " Dostosowujemy działania dydaktyczne oparte na nowoczesnych metodach aktywizujących dzieci tzw. , Sojusz metod do indywidualnych potrzeb. 2014 Wykonanie DERACOM - Robert Król."

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

Przedszkole Janowice Wielkie

Sędziwe instrumenty dęte blaszane zyskały nowoczesny charakter, gdy do ich konstrukcji zastosowano metal. Prowadząca koncert pani Agnieszka Gierus wraz ze swoimi gośćmi- artystami z Filharmonii Dolnośląskiej oczarowała nas dźwiękami z blaszanej czary i wspólnie odkryliśmy tajemnice, jakie skrywają instrumenty dęte blaszane . 50 Zajęcia zorganizowane, relizacja .

Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej

Serdecznie zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę. Do Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach,. Dnia 28 czerwca 2015 r.

szkolnastrona - Przedszkole Samorządowe w Celestynowie - Strona główna -

Galeria zdjęć z zajęć z projektu UE. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola. Przypominamy, że zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych do przedszkola od września 2015r. 26 i 27 sierpnia 2015r. Zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami. Prosimy o zabranie obuwia na zmianę.

Biuletyn Informacji Publicznej - BIP

Rodzice dzieciom

W poniedziałek, 8 czerwca 2015 r. wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone na kolejne spotkanie z krasnalem Hałabałą.